Asertivnost v praksi

Trening Asertivnost v praksi je izkustven trening, ki je namenjen delu na sebi, razumevanju lastnih vedenj ter učenju sprejemanja in spoštovanja svojih čustev in sebe v odnosih z drugimi. Namenjen je mladim med 19. in 30. letom in poteka v manjših skupinah po 8 do največ 14 oseb.

Na treningu ozaveščamo svoja prepričanja in pričakovanja ter se učimo veščin, s pomočjo katerih krepimo svojo notranjo moč. Namenjen je vsem, ki želijo delati na svoji samozavesti, spoznavati svoja vedenja v različnih situacijah, se naučiti, kako podajati in sprejemati kritike oz. komplimente, v odnosu izraziti svoje potrebe in želje ter razmisliti o glavnih vodilih in ciljih v življenju. Delo poteka tako na individualni kot skupinski ravni ter udeležencem omogoča, da preko igre vlog in delu na konkretnih primerih preizkušajo različne načine vedenja, ki jih lahko vodijo v konstruktivnejše pogovore in oblikovanje kvalitetnejših odnosov.

  Prijavnica


  Kaj pravijo o nas

  Naučila sem se novega razmišljanja, sprejemanja sebe in da življenje ne bo razpadlo, če v tem trenutku nisem OK.

  Udeleženka

  Spoznal sem, da skupina ljudi z določenimi težavami ne predstavlja problema, temveč rešitev v obliki razumevanja.

  Udeleženec

  Sedaj vem, da obstajajo dogodki, kjer se vsi podpiramo in smo odprti drug do drugega.

  Udeleženec
  S kom sodelujemo in kdo nas podpira

  Dostopnost
  CPM