Prostovoljke Društva CPM so okupirale Ljubljano!

Na turoben zimski ponedeljek se je na Društvu CPM zbrala skupina prostovoljk, z namenom, da skupaj »ušpičijo« nekaj zabavnega, nekaj kar bo vključevalo širšo okolico, nekaj kar bo pozitivno, nekaj kar bo lahko komu polepšalo dan, nekaj igrivega in nekaj, kar nas bo še bolj povezalo. In je padla odločitev: »Okupirajmo Ljubljano! Naredimo 'Street Art Intervencijo'!« Pa smo jo J

Podale smo se na ljubljanske ulice in v dobri uri »polepšale« marsikateri skriti in malo manj skriti kotiček ljubljanskih ulic. Zanimivo je bilo opazovati mimoidoče, ki so z zanimanjem strmeli v novonastale umetniške stvaritve, tisti bolj pogumni pa so nekatere pobude tudi uporabili in s tem naredili nekaj dobrega, zabavnega zase. Še posebej nas veseli, da prijetnih odkritih ali prikritih nasmehov opazovalcev ni manjkalo, nekateri pa so se nam celo pridružili pri ustvarjanju.
Imele smo se super…že kujemo načrte katero mesto okupiramo naslednjič ;)